Vítejte na našich stránkách

Jsme moc rádi že jste zavítali na naše stránky a vítáme Vás.

 

Je nám to moc líto a omlouváme se, ale příjem objednávek na jarní období je již UZAVŘEN. 

Další objednávky na dovoz uhlí budeme přijímat dle situace nejdříve v půlce května. Je možné že až od června. Na dolech Bílina-úpravna uhlí Ledvice jsou každoroční odstávky a víc uhlí než mají zákaznici objednáno již nedostaneme. Cenu zaručit nemůžeme. Souvisí se situací na trhu, dopravou atd.

 
 
 
Jsme držiteli ZLATÉ ZNÁMKY Severočeských dolů a.s.

Na náhledové mapce vidíte vyznačenou oblast kde provádíme rozvoz uhlí a uklízíme ho do sklepa dopravníkem.

Dle místa Vašeho bydliště zjistíte zda je naše nabídka dovozu uhlí pro Vás zajímavá.

Pokud ne - uvítáme všechny připomínky pro zlepšení našich služeb.

Uhlí vozíme již od roku 1993 a snažíme se vyhovět každému zákazníkovi nejlépe jak to jde.

Děkujeme za důvěru :-)

Aktuální ceník najdete nahoře v liště.

 

DOPRAVA ZDARMA 20-80q všude na této mapce!

AKTUÁLNÍ CENÍK je v sekci CENÍK nahoře v menu :-)

Úklid dopravníkem do sklepa: 302,50Kč s DPH / auto 10-80q

 

 

O nás:

Naše společnost Vám nabízí dovoz uhlí a jeho úklid do sklepa dopravníkem. Uhlí skladujeme v hale či pod plachtami kvůli ochraně před vhlkem. Před odvozem ze skladu uhlí kátrujeme při nakládce pro co nejmenší obsah mouru (v kotli pak nebouchá a krásně hoří).

Zabýváme se prodejem pouze kvalitního uhlí SD Bílina-Ledvice (Most Komořany pouze na objednávku-skladem nevedeme). Nekvalitní uhlí nebereme a neprodáváme(hnědé polské...). Naši zákazníci vyžadují kvalitu a bezproblémové topení po celou zimu. My to víme a děláme pro to maximum (k čemu je uhlí ve sklepě které v mrazu nevyhřeje barák-že...).

 

Zavážíme: Tábor, Černovice, Soběslav, Veselí n.Luž., Bechyni, Týn n.Vlt., Bernartice, Milevsko, Votice, Ml.Vožice a přilehlé obce.

Nyní máme Akce: DOPRAVA UHLÍ ZDARMA do 30km od Tábora(20q a více).

                          KÁTROVÁNÍ UHLÍ ZDARMA PŘI NAKLÁDCE

(minimální množství mouru oproti stavu jak uhlí přivezou z dolů, vzhledem k manipulaci a bouchání kousků uhlí o sebe při kátrování a uskladnění pásem do sklepa kdy leckdy padá uhlí na beton i ze dvou metrů je malé množství mouru obsaženo vždy-děláme ale co můžeme pro nejlepší kvalitu a spokojenost zákazníků)

   

Snažíme se, abychom nabízeli jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a zavolejte kdykoliv v pracovní dny od 9 do 16:00 hodin. Náš personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

 

Najdete nás na adrese: Benešovská 47, Tábor kde je i prodejna balených pilinových briket. Sklad kde je uhlí ve větším množství a kde Vám naložíme uhlí (brikety atd.) do kárky nakladačem se nalézá nově od 1.7.2012 na vykládkovém nádraží Balkova Lhota u Tábora(cca 5km?). Nyní je už tedy všechno uhlí pod střechou v kryté hale:-)   

ZDE: mapy.cz/s/4Ecd

 

AKCE:

DOPRAVA ZDARMA JE DO 30KM OD TÁBORA

(Bez problémů zavážíme uhlí až do Benešova, Pelhřimova, Jindřichova Hradce, Třeboně, Č.Budějovic, Vodňan, Strakonic, Příbrami a samozřejmě do bližších obcí a měst)

 

počítadlo.abz.cz