Vítejte na našich stránkách

Jsme moc rádi že jste zavítali na naše stránky a vítáme Vás.

 

 

Jsme držiteli ZLATÉ ZNÁMKY Severočeských dolů a.s.

Na náhledové mapce vidíte vyznačenou oblast kde provádíme rozvoz uhlí a uklízíme ho do sklepa dopravníkem.

Dle místa Vašeho bydliště zjistíte zda je naše nabídka dovozu uhlí pro Vás zajímavá.

Pokud ne - uvítáme všechny připomínky pro zlepšení našich služeb.

Uhlí vozíme již od roku 1993 a snažíme se vyhovět každému zákazníkovi nejlépe jak to jde.

Děkujeme za důvěru :-)

Aktuální ceník najdete nahoře v liště.

 

DOPRAVA ZDARMA 20-80q všude na této mapce!

AKTUÁLNÍ CENÍK je v sekci CENÍK nahoře v menu :-)

Úklid dopravníkem do sklepa: 302,50Kč s DPH / auto 10-80q

 

 

O nás:

Naše společnost Vám nabízí dovoz uhlí a jeho úklid do sklepa dopravníkem. Uhlí skladujeme v hale či pod plachtami kvůli ochraně před vhlkem. Před odvozem ze skladu uhlí kátrujeme při nakládce pro co nejmenší obsah mouru (v kotli pak nebouchá a krásně hoří).

Zabýváme se prodejem pouze kvalitního uhlí SD Bílina-Ledvice (Most Komořany pouze na objednávku-skladem nevedeme). Nekvalitní uhlí nebereme a neprodáváme(hnědé polské...). Naši zákazníci vyžadují kvalitu a bezproblémové topení po celou zimu. My to víme a děláme pro to maximum (k čemu je uhlí ve sklepě které v mrazu nevyhřeje barák-že...).

 

Zavážíme: Tábor, Černovice, Soběslav, Veselí n.Luž., Bechyni, Týn n.Vlt., Bernartice, Milevsko, Votice, Ml.Vožice a přilehlé obce.

Nyní máme Akce: DOPRAVA UHLÍ ZDARMA do 30km od Tábora(20q a více).

                          KÁTROVÁNÍ UHLÍ ZDARMA PŘI NAKLÁDCE

(minimální množství mouru oproti stavu jak uhlí přivezou z dolů, vzhledem k manipulaci a bouchání kousků uhlí o sebe při kátrování a uskladnění pásem do sklepa kdy leckdy padá uhlí na beton i ze dvou metrů je malé množství mouru obsaženo vždy-děláme ale co můžeme pro nejlepší kvalitu a spokojenost zákazníků)

   

Snažíme se, abychom nabízeli jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a zavolejte kdykoliv v pracovní dny od 9 do 16:00 hodin. Náš personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

 

Najdete nás na adrese: Benešovská 47, Tábor kde je i prodejna balených pilinových briket. Sklad kde je uhlí ve větším množství a kde Vám naložíme uhlí (brikety atd.) do kárky nakladačem se nalézá nově od 1.7.2012 na vykládkovém nádraží Balkova Lhota u Tábora(cca 5km?). Nyní je už tedy všechno uhlí pod střechou v kryté hale:-)   

ZDE: mapy.cz/s/4Ecd

 

Fotogalerie

AKCE:

DOPRAVA ZDARMA JE DO 30KM OD TÁBORA (20q a více)

(Bez problémů zavážíme uhlí až do Benešova, Pelhřimova, Jindřichova Hradce, Třeboně, Č.Budějovic, Vodňan, Strakonic, Příbrami a samozřejmě do bližších obcí a měst)

 

počítadlo.abz.cz